Rss Facebook
2017
Lapkritis
20
Naujienos
2017 Lapkritis
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kauno lėlių teatre – pirmoji jubiliejinio sezono premjera 0

www.kamane.lt, 2017-09-08
Spektaklis „Mažylis R-r-r-r“. KVLT nuotr.

Į pirmąją 60-ojo sezono premjerą mažuosius žiūrovus Kauno valstybinis lėlių teatras pakvies jau šį savaitgalį, rugsėjo 10 d., sekmadienį, 12 val. Tai vieno garsiausių Amerikos vaikų rašytojo ir iliustratoriaus T. Geizelio ir legendinio anglų rašytojo D. Bisseto pasakų motyvais paremtas spektaklis „Mažylis R-r-r-r“.

Spektaklį režisavo  marionečių teatro Ukrainoje pradininkas, daugelio tarptautinių teatrų festivalių laureatas, turintis beveik 30 m. kūrybinio darbo patirtį – Michailas Jaremčiukas, lėles, kostiumus ir scenografiją kūrė Kauno lėlių teatre ne naujokė, dailininkė iš Ukrainos – Lesia Lučko. Kviesdamas bendradarbiauti Ukrainos menininkus, teatras išreiškia savo palaikymą ir solidarumą sudėtingą laikotarpį išgyvenantiems šios šalies kūrėjams, tuo pačiu dalinasi kūrybine  patirtimi, semiasi naujų idėjų.

Naujame pastatyme vaidina Kauno lėlininkai – Audronė Grėbliauskienė, Jolita Ross, Remigijus Endriukaitis ir Darius Krapikas. Aktoriai pakvies žiūrovus ir pasakas dievinantį Tigriuką R-r-r-r pasiklausyti dviejų žavių istorijų apie kilnųjį Dramblį Hortoną, sutikusį užplasnoti į Paukštės Meizės lizdą ir prižiūrėti dar neišsiritusį josios mažylį, bei Paršelį Ikarą, labai norėjusį pakilti virš žemės.

Spektaklio kūrėjai siekia įrodyti, jog nieko nėra neįmanomo, jei tiki savo svajone ir stengiesi ją įgyvendinti. Svarbiausia – turėti lakią vaizduotę ir beribę fantaziją, tuomet neįmanomi dalykai ima atrodyti realūs.
„Vaikams nesudėtinga mintyse nusikelti į kitą erdvę ar įsivaizduoti, kad skrenda, nes jie dar nepraradę gebėjimo fantazuoti. Juk norint skraidyti nebūtina pakilti į dangų, galima skristi ir savo vaizduotėje“, – sako spektaklio režisierius Michailas Jaremčiukas.

Ryškus, spalvingas, dinamiškas, žaidybinės formos spektaklis skiriamas mažyliams nuo 3 m.

Premjera „Mažylis R-r-r-r“ – rugsėjo 10 ir 24 d., 12 val.

Spektaklio rėmėjas – LKT.

 

KVLT inf.


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*