www.kamane.lt

2005-2010 metai

Portalo www.kamane.lt tikslas – kasdien lietuvių ir anglų k. teikti naujausias žinias apie visų profesionalaus meno rūšių naujienas Kaune ir Lietuvoje, diskutuoti profesionalaus meno aktualijų klausimais, surinkti ir archyvuoti vertingiausias žiniasklaidos publikacijas.

Informaciją Atgarsių archyvui www.kamane.lt kaupia iš oficialių Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos šaltinių, už kurių pagal gautą leidimą nukopijuotų publikacijų tikslumą bei kokybę neatsako.

Portalo www.kamane.lt publikacijose gali atsirasti techninių klaidų ar kitų nenumatytų nesklandumų, kurias redakcija pasirengusi ištaisyti.

Nuo gausybės subjektyvių ir objektyvių technologinių įtakų priklausantis portalas www.kamane.lt negali užtikrinti, kad paslaugos funkcionavimas visada vyks be trikdžių ir be klaidų, kad paslauga bus apsaugota nuo virusų, vartotojo klaidų ar kitų sistemai kenksmingų poveikių.

Portale www.kamane.lt negali būti skelbiama informacija, prieštaraujanti Lietuvos Respublikos įstatymams ir Lietuvos Respublikos konstitucijai.