Darius Čiuta gimė 1966 04 22 Kaune. 1984 m. baigė 6-ąją vidurinę mokyklą. 1986-91 studijavo Vilniaus inžineriniame statybos institute (VISI), įgijo architekto specialybę. Nuo 1991 m. gyvena ir dirba Kaune. Architektas.

Apdovanojimai, pasiekimai

1999 – Aukščiausio laipsnio valstybės stipendija.
2000 – už kontekstualumą ir įvaizdžio vientisumą (kavinės „Prie skliauto“ paviljonas Kauno Rotušės aikštėje), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“, kartu su Ryčiu Vieštautu.
2002 – „Metų architekto“ premija (už meninę drąsą ir tai, kad dirbdamas su skirtingais kolektyvais, stimuliuoja juos ir “užkrečia” projektus formos grynumu, saikingumu ir tiksliniu medžiagų panaudojimu).
2002 – už geriausią metų interjerą (bendrovės „Audimas“ pastato interjeras Kaune), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“, kartu su Ramūnu Raslavičiumi, Šarūnu Kiaune.
2002 - už geriausią metų architektūros projektą (sporto centras Ąžuolyne, Kaune), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“, kartu su Viliumi Adomavičiumi, Vida Vyšniauskiene.
2003 – diplomas už vilą prie Kalvių ežero ir Ąžuolyno sporto centrą, architektūros parodoje „Žvilgsnis į save“, kartu su Viliumi Adomavičiumi ir Vida Vyšniauskiene.
2004 – už geriausią realizaciją (Ąžuolyno sporto kompleksas Kaune), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“, kartu su Viliumi Adomavičiumi, Vida Vyšniauskiene.
2006 – už geriausią metų architektūros projektą (visuomeninis pastatas Šeduvoje), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“, kartu su Gintaru Auželiu, Mindaugu Kasiulevičiumi.
2007 – už formos inovaciją („TA namas“ Kaune), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“.
2009 - už geriausio interjero projektą (apdovanotas už buto terasos Kaune fragmentą), parodoje-konkurse „Geriausias metų projektas“.

Daugiau apie Dariaus Čiutos ir partnerių architektūros projektus galite rasti čia: www.aarchitektai.lt.