Rss Facebook
2017
Liepa
23
Naujienos
2017 Liepa
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

ŠIUO METU VYKSTA KONKURSAI: 

***

Kauno menų inkubatorius, esantis Mapu 20, Kaune,  skelbia atranką parodoms organizuoti/pristatyti Kauno MI galerjoje "Ars et mundus" 2017 metams. Paraiškas gali teikti visų sričių menininkai.

***

Alytaus miesto teatras skelbia trečiąjį respublikinį dramaturgų konkursą: visi norintys kviečiami aktyviai dalyvauti nepaisant nei amžiaus, nei kūrybinės patirties.

Konkursui galima teikti vienaveiksmes ar daugiaveiksmes pjeses, scenarijus ir kitus komedinius dramos žanro kūrinius. Geriausią pjesę išrinks penkių narių komisija: Lietuvos rašytojų sąjungos atstovai, teatro kūrėjai, teatrologai, lituanistai. Atrinktų penkių geriausiųjų dramaturgų pjesių skaitymai vyks lapkričio 18 d. Alytaus miesto teatre, 1-3 vietos laimėtojai bus apdovanoti piniginėmis premijomis. Pjesės konkursui priimamos iki 2017 m. liepos 1 d. imtinai.

Siųsti adresu: kulturosprojektai@alytausteatras.lt ir Rotušės a. 2, LT-62141 Alytus.

Dramaturgų konkurso nuostatai ir išsami informacija:

http://alytausteatras.lt/teatras/skelbimai/

http://www.teatrufestivalis.lt/

***

Anykščiuose vykstančio festivalio Devilstone (www.devilstone.net) menų scena „Masinė Hipnozė“ kviečia įvairių sričių menininkus dalyvauti programoje: eksponuoti darbus junginėje parodoje, įsitraukti į programą su workshop‘ais, masterclass‘ais, performansais, šokio ir kūno spektakliais, kitais scenos menais.
 
Šiais metais Devilstone festivalis vyks liepos 13 - 16 d. Anykščiuose, Dainuvos slėnyje. Jungtinė „Masinės Hipnozės“ paroda bus atvira festivalio lankytojams visas keturias dienas. Atidarymas liepos 13 d. kartu su festivalio vartais. Uždarymas - liepos 16 d.

„Masinė Hipnozė“ - tai ne tik paroda, bet ir erdvė menininkų iniciatyvoms, pasirodymams, saviraiškai. Todėl kviečiame ne tik eksponuoti, bet pasireikšti ir pademonstruoti keisčiausias idėjas, kurių lengvai nepriimtų kitos įprastos scenos.
 
Kvietimas ir anketa: http://www.devilstone.net/extra/masine-hipnoze-2017/

***

Gegužės 22 d. Europos šalių kino forumas „Scanorama“ pradeda registraciją į trumpametražių filmų konkursinę programą „Naujasis Baltijos kinas“. Konkursas, pristatantis jaunų Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino kūrėjų darbus, jau devintą kartą ieškos naujų talentų ir rinks įsimintiniausią Baltijos šalių filmą. Filmų registracija į šių metų konkursinę programą „Naujasis Baltijos kinas“ vyks iki rugpjūčio 20 d. Renginio organizatoriai kviečia teikti šiais metais sukurtus, Lietuvoje nepristatytus, ne ilgesnės kaip 35 minutės trukmės darbus.

Šiais metais Europos šalių kino forumas „Scanorama“ vyks lapkričio 9 – 26 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino režisieriai savo darbus gali registruoti čia >>

Plačiau...

***

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija organizuoja radijo dramaturgijos konkursą „Kviečia Radijo teatras", skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dramaturgijos darbų laukiama iki rugsėjo 10 d. Nugalėtojams atiteks piniginės premijos. Plačiau apie konkursą, jo taisykles, nuostatas, dalyvavimo sąlygas, eigą bei premijas:  http://www.lrt.lt/projektai/radijo_teatras/taisykles#skip

***

Nuo birželio 5 d. iki spalio 8 d. kūrėjai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti parodoje „Šimtai jausmų Lietuvai“, kurią rengia „Gabrielės meno galerija“ ir Kauno kultūros centras „Tautos namai“. Konkurse gali dalyvauti visų sričių profesionalūs menininkai (tapytojai, grafikai, fotografai, skulptoriai, tekstilininkai, akvarelistai, medijų menininkai, tarpdisciplininio meno atstovai...), savo darbuose naudojantys įvairias išraiškos priemones, technikas ir technologijas. Nuo 2018 m. vasario 16 d. paroda bus eksponuojama Kauno kultūros centre „Tautos namai“. Paraiškas siųsti: gabrielegallery@gmail.com, a.vitkuniene@tautosnamai.lt. Plačiau...

***

80 kilometrų nuo Vienos esančiame Kremse tarptautinis rezidencijų centras įkurtas 2000-aisiais. Buvusiame kilimų fabrike įrengtose penkiose (nuo 45 iki 120 kv. m) studijose be vizualiųjų menų kūrėjų reziduoja muzikai, rašytojai ir architektai. Šįkart, 2018-ųjų rezidencijai numatytas laikas ‒ du mėnesiai, 2018-ųjų rugpjūčio 2 ‒ rugsėjo 28 d. Dviejų mėnesių rezidencijai skiriama 2600 EUR vienkartinė stipendija pragyvenimo ir kelionės išlaidoms padengti. Rezidentui nemokamai suteikiamos patalpos kūrybai ir gyvenimui, o taip pat administracinė bei kuratorinė pagalba. Menininkas turėtų pasirūpinti savo sveikatos draudimu.
 Paraiškos laukiamos iki rugsėjo 17 d.

 

 

***

Septintasis tarptautinis Vilniaus šviesų festivalis Beepositive 2017 kviečia menininkus ir kūrybingus žmones siūlyti savo šviesos instaliacijų idėjas ar jau esančius kūrinius. Renginyje galimi degantys, plaukiantys ir visų tipų šviečiantys, dideli ir maži objektai, taip pat performansai. Organizatoriai įsipareigoja pasirūpinti elektros pajungimu, apsauga, surasti tinkamiausią vietą kūriniui eksponuoti ir žinoma, didžiulį būrį žiūrovų. Festivalis vyks spalio 13 - 14 d. Savo idėjas ir eskizus siųsti el.paštu: andrius@beepart.lt. Daugiau informacijos:  http://www.beepositive.lt

***

Naujausi kvietimai teikti paraiškas menininkų rezidencijoms visame pasaulyje. Plačiau...