Reginos Katkienės autorinių lėlių paroda galerijoje „Balta“

Liepos 28 d.17.30 val. Kauno galerijoje „Balta“  (Valančiaus g. 21) atidaroma Reginos Katkienės autorinių lėlių paroda „Baltas gyvenimo medis“ . Paroda veiks iki rugpjūčio 21 d.

Parodos autorė yra baigusi Kauno technologijos universitetą. Visą gyvenimą žavėjosi begaline augmenijos spalvų ir formų įvairove – taip atrado floristinį dizainą. „Juo gyvenu jau virš dvidešimt metų. Ir kaip tiksliai pasakė Prancūzijos floristinio dizaino mokyklos prezidentė Monique Gautier, puokštės sukūrimas – tai gyvenimo pilnatvės, laimės išraiška, kuria norisi pasidalyti su mylimais žmonėmis ir su visais, kurie mato ir supranta mūsų pastangų rezultatą“, – pasakoja R. Katkienė.

Prieš keletą metų į autorės gėlių pasaulį įžengė lėlės. Pirmiausia gimė tekstilinių lėlių-kepėjėlių serija, porelė atsisėdo „Mon Ami“ kepyklos lange, kitos iškeliavo į Vilnių. Lėlės-gėlių natos papuošė smuikininkės Kristinos jubiliejinio koncerto sceną. Lėlės puošė vestuvių, krikštynų šventes. Projektas „Baltas gyvenimo medis“ pirmiausia buvo skirtas draugėms. Tai buvo paroda vienam vakarui, bet... jos sugrįžo trumpam į galeriją „Balta“.