Sparčiai populiarėjanti grupė „Movo“ kviečia į koncertus 0

www.kamane.lt, 2017-09-02
Grupė „Movo“. Org. nuotr.

Grupė „Movo“ – tai jaunų, drąsių ir nuotaikingų vaikinų ketveriukė, susibūrusi Lietuvos muzikos padangei pristatyti naują požiūrį į muziką. Jau rugsėjo 15 d. Kaune ir rugsėjo 20 d. Vilniuje jie surengs energija trykštančius koncertus. Keturi charizmatiški muzikantai jau spėjo įrodyti, jog garage ir blue rock derinys gali skambėti didžiosiose scenose. „Movo“ muzika išsiskiria lietuviškais tekstais ir savitu, tik jiems būdingu gitarų skambesiu.

Spėję sudalyvauti eilėje įspūdingų koncertų, festivalių bei netgi išleisti du savo albumus, grupė „Movo“ jau pelnė ne tik kolegų pripažinimą, bet ir įvertinimus. Savo pirmąjį koncertą grupė sugrojo dar 2011 m. pabaigoje ir po pusmečio ryškiai sužibėjo jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas“. Po jo iškart sekė pasirodymai daugelio didžiųjų Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivalių scenose. Metams pasibaigus „Movo“ buvo įvertinti ir nominuoti alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė 2012“ kaip geriausia roko grupė. Po sėkmingo starto buvo išleistas debiutinis albumas „Mano Aš“.

2016 m. pabaigoje antrąjį albumą „Kalnuose“ išleidę „Movo“ taip pat neliko nepastebėti. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose „M.A.M.A.“ grupė buvo nominuota 2016 m. „Geriausios metų roko grupės“ kategorijoje.

Nenuostabu, kad vaikinai jau subūrė ištikimų klausytojų būrius skirtinguose miestuose. Jau dabar „Movo“ galima drąsiai vadinti viena įdomiausių ir perspektyviausių roko grupių Lietuvoje. Charizmatiški muzikantai, įdomus vokalas, sodrus instrumentų skambesys, aktualūs dainų tekstai – visa tai taikliai charakterizuoja šią jaunų atlikėjų komandą. Grupė sparčiai populiarėja, nuolat plečiasi jos ištikimų fanų ratas. Šiuo metu „Movo“ sudaro vokalistas ir bosistas Linas Kubekas, du gitaristai: Augustas Masevičius ir Tomas Simanavičius, bosistas bei būgnų meistras Mantas Tamulionis. Pabendravus su muzikantais galima suprasti, kad vaikinai pasiryžę nuolat kurti, tobulėti ir eiti pirmyn.

Prodiusavimo kompanija „Arts Libera International“ kviečia apsilankyti naujausiuose grupės „Movo“ koncertuose ir įsitikinti, kad Lietuvos muzikos padangėje tvirtinasi nauja, žvaigždės nominacijos verta grupė.

„Movo“ koncertai vyks:

Rugsėjo 15 d. Kaune, restorane-klube „Combo“.

Rugsėjo 20 d. Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*