Write your comment


Andrius J. 2013-04-21

Vilma, juk tai ne recenzija, o dienoraščiai.

to Vilma R. - kitokia -logė 2013-04-15

Esate subjektyvi (gal įsižeidusi?). Tekstas yra ir geras, ir profesionalus.

Vilma R. 2013-04-07

Andriau, net jei tai dienoraščio forma.. Ar "nemėgstu"-Gluskino, Keistuolių, Atviro rato, LT teatro iš esmės ir rožinės spalvos, o tai kas "patinka" net pavardės neatsimenu galima vadinti profesiją turinčio ir tikrai rašančio žmogaus straipsniu? reikalavimas "profesionalumo" iš kitų, reikalauja, kad to pareikalautum ir iš savęs..nes kitaip, kaip Tau Lenkijoj ar Latvijoj gera žiūrėt spektaklius, beliks skaityt tik Rusijos kritikų recenzijas, kuriose dar jaučiama atsakomybė prieš save ir kūrėją.Ir yra ANALIZUOJAMAS ne tik spektaklis, bet ir kūrinys, įvairūs anksčiau buvę pastatymai, dabartinis santykis su laiku ir istorija, kur skaitydamas recenziją supranti, kad skaitai kūrinį. ir tai nieko bendra su "patinka-nepatinka, nuobodu-užkabino"-neturi.. jei taip ir toliau..tai panašu, kad greit visi išsisklaidysim į skirtingas puses. net nesusitikę..

Artistas 2013-04-05

Dieve Dieve, jau koks sunkus tas teatrologo darbas! Net nėr ko lygint su, pvz., aktoriaus darbu. Juk jie, tie aktoriai jau tokie tinginiai, žiopliai ir iš vis, kam jų reik. Taip...tik būtų neblogai, kad teatrologai mylėtų tą savo darbą. O jis, deja, susieda ir iš spektaklių žiūrėjimo, dėl kurio taip dejuoja, prispaustas šios sunkios naštos, gerb. Teatrologas. Be meilės nei iš vietos!

sniegena 2013-04-05

Puikiai padirbėta. Šaunuolis!!!!!!!!!

juokinga 2013-04-04

tegul rašinėjahappy

Niurna 2013-04-04

Gero stiliaus, smagiai ironiški užrašai. Gal kiek ir kvepia perdėtai pabrėžta ciniko poza, bet visumoje susiskaito smagiai.

do 2013-04-04

labai įdomu ir drąsu. žavinga ironija. netikėta. seniai neskaičiau tokio gero pamfleto.

Debesis 2013-04-04

Čia ne tekstas, o viduriavimas. Viskas kvepia tokiu; eilinio "bohemčikų" baro ciniko paburbėjimais prie bokalo. Jei seniau dar buvo galima paskaityti puikiomis įžvalgomis pagrįstų autoriaus recenzijų, tai dabar beliko tik nerišlūs blogerių forumiuko fragmentai. Kamanės redakcijai linkėčiau šito tekstuko atsiskratyti siunčiant jį kur į Delfi tyrus ar dar toliau.

ne tyla 2013-04-04

http://www.kamane.lt/Spaudos-atgarsiai/KIEKVIENAS-PASIMATYMAS-GALI-BUTI-PASKUTINIS http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/nelaimes/mire-poetas-ir-teatro-kritikas-v-gedgaudas-paskutinis-interviu.htm

et  2013-04-04

ks gali pasakyti - KAS NUŽUDĖ VALDĄ GEDGAUDĄ. kodėl visur tokia tyla? Tarsi berniuko nė nebuvo?

Write your comment
*
*