Rss Facebook
2017
Gruodis
15
Naujienos
2017 Gruodis
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žaliakalnio turgaus teatro festivalis prasidės premjera „Viskas įskaičiuota“ 0

www.kamane.lt, 2017-09-07
Org. nuotr.

Šiemet Žaliakalnio turgaus teatro festivalis savo uždangą pravers rugsėjo 8 d., penktadienio vakarą (18 val.), su šių metų festivalio premjera – šokio, cirko ir maisto spektakliu „Viskas įskaičiuota“.

Modernaus šokio ir cirko spektaklis, vakarėjančią erdvę užpildys filosofiniais klausimais apie gyvenimą, laimės ir pilnatvės paiešką nuolat skubančiame pasaulyje. Spektaklio kulminacija – lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjančio, restorano „Višta puode“ patiekalas, kuris užkariaus žiūrovų širdis savo paprastumu, o skonis nuvilnys vaikystės prisiminimais. Spektaklio sumanytoja, choreografė Lina Puodžiukaitė – Lanauskienė.

Rugsėjo 9-sios šeštadienio rytas Žaliakalnio turguje bus gerokai kitoks – gali būti, kad vietoje suplanuotų nusipirkti rudens gėrybių jūs tiesiog įsigysite kelis tuzinus geros nuotaikos užtaiso. Šią nuotaiką jums dovanos aktoriai, cirko artistai, šokėjai, mimai ir įvairaus plauko šarlatanai. Rytmetinių turgaus akcijų vinis –  Ispanijos galiūnai!

Rytinė dalis

9.30 val. Mimų teatras pasitiks ir šmaikštaus tik įžengus į turgų

10 val. Kauno valstybinis lėlių teatras džiugins pačius mažiausius turgaus ir teatro mylėtojus spektakliu  „Žirafa su kojinėmis“ (autorė J. Januškevičiūtė, režisierė ir dailininkė G. Radvilavičiūtė)

10.30 val. Šančių cirko merginos demonstruos savo lankstumą ir judesių tikslumą

11 val. staigmeną ruošia teatro grupė „2GNAS“

12 val. šiuolaikinio cirko trupės „Taigi Cirkas“ pasirodymas „Try again“ vyks ore! Teliks iš nuostabos tik išsižioti (oro akrobatai Konstantin Kosovec, Elena Nechiporenko)

12.20 val. Ispanijos galiūnai  ir jų įstabus pasirodymas „PELAT“

„PELAT“ spektaklio sumanytojas – Barselonoje gimęs Joan Català, dėl to choreografijoje gausu Katalonijos kultūrines tradicijas atspindinčių elementų. Vienas iš jų – žmonių piramidės statymas, reikalaujantis begalinio pasitikėjimo ir nenutrūkstamo bendradarbiavimo. Piramidės statymui čia tarnauja didžiulis medinis rastas, virvės ir… keletas atsitiktinių žiūrovų!

Visa rytinė programa – nemokama.

Vakarinė dalis

18 val. šokio, cirko ir maisto spektaklis „Viskas įskaičiuota“ (rugsėjo 8 – 9 d.)

19.30 val. akordeonistų kvarteto „Indeed“ koncertas

Atlikėjai kviečia pasimėgauti Argentinos tango revoliucionieriumi praminto Ástor Piazzolla kompozicijomis, garsiosios švedų vokalinės instrumentinės grupės ,,ABBA“ melodijomis

21 val. naktinė muzikalioji ir šoklioji dvikova šokio spektaklyje „(G)round zero“

„Rokis“, „Terminatorius“, Briusas Li, Muhammadas Ali, Maiklas Džeksonas, Džimis Hendriksas, „Backstreet Boys“ ir „All4one“ – šie ir daugelis kitų filmų, jų personažų, muzikos atlikėjų, grupių ir aktorių yra Mariaus Paplausko, Mariaus Pinigio, Andriaus Stakelės įkvėpimo šaltinis. Todėl „(G)round zero“ nėra tik trijų skirtingų kūrėjų sąjunga. Tai taip pat duoklė jų vaikystei ir to meto herojams.

 

Pagal org. inf.


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*