Rss Facebook
2017
Lapkritis
20
Naujienos
2017 Lapkritis
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lėlių teatras pradeda jubiliejinį sezoną 0

www.kamane.lt, 2017-09-01

Rugsėjo 3 d. tradicine vasaros palydėtuvių švente „Į Pasakų šalį – su fotoaparatu!“ Kauno valstybinis lėlių teatras pradės jubiliejinį 60-ąjį sezoną.

Šventinėmis sukaktuvių nuotaikomis ir artėjančios rekonstrukcijos rūpesčiais gyvenantis teatras pirmąjį rugsėjo sekmadienį 12 val. lauks fotografuojančiais įrenginiais „apsiginklavusių“  kauniečių ir miesto svečių. Vos įžengus į Miesto sodą, lankytojus pasitiks ir kvies drauge nusifotografuoti tarp spektaklių dekoracijų jaukiai įsitaisiusios teatro lėlės ir pasakų personažai. Į šventinį šurmulį įsilies lėlių teatro bičiuliai iš Nacionalinio Kauno dramos teatro, Valstybinio  muzikinio teatro ir Miesto kamerinio teatro; į kūrybines dirbtuvėles kvies Kauno apskrities viešoji biblioteka, Nacionalinis M.K. Čiurlionio muziejus, meno studija „Art-terapija“, Raiškos terapijos studija, Eglės keramikos studija, VšĮ „Stiklo namai“, veidukus dailins „Saulės zuikutis“, sveikais saldumynais vaišins UAB „Tundra“ , knygų vaikams siūlys įsigyti UAB „Kalendorius“.

13.30 val. žiūrovų lauks pirmasis sezono ir vienas seniausių teatro repertuare spektaklis „Princesės gimtadienis“ (rež. A. Stankevičius).

Organizatoriai tikisi, kad šventinės nuotaikos neapkartins lietus (tokiu atveju renginys vyks teatre).

Jubiliejinio sezono repertuare – 4 premjeros ir 3 Kauno lėlių teatre debiutuojantys kūrėjai – Kijevo (Ukraina) marionečių teatro  režisierius Michailas Jaremčiukas rugsėjo 10 d. pristatysiantis naują pastatymą „Mažylis R – r-r-r“ (pagal T. Geizelio ir D. Biseto pasakas), Sigutis Jačėnas, vienas iš „Keistuolių teatro” įkūrėjų, režisuosiantis Kalėdinę premjerą Didžiojoje salėje bei Klaipėdos universiteto absolventė Daina Ulmytė Mažojoje salėje bandysianti savo kartos akimis pažvelgti į K. Anderseno pasakų pasaulį.

Po Naujųjų metų, Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo proga, savo naują kūrybinį darbą pristatys jau puikiai lėlių teatro žanro subtilybes perpratusi režisierė Agnė Sunklodaitė, į sceną perkelsianti autentiškus partizanų prisiminimus.

Lėlių teatro žiūrovų taip pat laukia nauji projektai, šventinės staigmenos, gastrolės tradiciniuose festivaliuose ir naujose erdvėse bei laiko patikrinti spektakliai.

www.kaunoleles.lt


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*