Rss Facebook
2017
Lapkritis
22
Naujienos
2017 Lapkritis
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

„Romuvos“ lauko salėje – slaptas kino seansas, juodoji komedija ir legendinė klasika 0

www.kamane.lt, 2017-08-29
Kadras iš filmo „Šaunusis ponas Lapinas“

Paskutinė vasaros savaitė Kauno kino centre „Romuva“ itin spalvinga. „Romuvos“ lauko salėje matysime ir komedijų, ir animacijos, ir legendinės kino klasikos šedevrą. Ketvirtadienį stebėsime priešpaskutinį nemokamą „Romuvos“ lauko kino seansą prie Kauno pilies.

Kauno kino centre „Romuva“ antradienis, rugpjūčio 29 d., – ypatinga diena. Visą vasarą trukusi įspūdinga, emocinga ir ryški režisieriaus Weso Andersono retrospektyva baigiasi. Matysime paskutinį šio kino virtuozo filmą „Šaunusis ponas Lapinas“. Iki šiol vienu geriausiu jo kūrybos šedevru laikomas animacinis filmas suaugusiems pasakoja apie poną Lapiną, jo šeimą ir kaimynus: Barsuką, Kiškį ir Žebenkštį. Šalia trijų fermerių ūkių gyvenančios kompanijos gyvenimas kupinas nuostabių akimirkų ir skanaus maisto iš ūkininkų. Tačiau kartą ši puota baigiasi – dėl maisto vagiliavimo sukyla šalia gyvenantys ūkininkai ir paskelbia ponui Lapinui karą.

Trečiadienį, rugpjūčio 30 d., žiūrovų laukia ypatingas siurprizas. Visi norintys kviečiami į „Romuvos“ lauko salėje vyksiantį slaptą kino seansą. Slaptasis kino seansas Kauno kino centre „Romuva“ – naujiena. Organizatoriai atskleidžia tai, kad į šį seansą atėję žiūrovai stebės iš juoko drebinančią komediją. Gera nuotaika, europietiškas humoras ir draugų kompanija – neatsiejami šio kino seanso atributai.

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną vasaros ketvirtadienį, rugpjūčio 31 d. vakarą pasitiksime prie Kauno pilies. Įvairiapusiškoje naujosios kartos kino kūrėjų Vilniaus trumpametražio kino festivalio „Vilnius Shorts“ konkursinėje programoje matysime trumpametražių filmų maratoną. Europos kūrėjų programoje matysime „Mobilizuokitės“ tiesiai iš Kanados, švedų kūrėjų „Komitetą“, „Partnerį“ ir „Refleksiją apie valdžią“ iš Prancūzijos, suomių eksperimentinę dokumentiką „Voverių stebėjimas“, vokiečių animaciją „Raudona stora katė“ ir ispaniškuosius „Laiko kodus“.

Na, o penktadienis, rugsėjo 1 d., privers suklusti juodojo humoro mėgėjus. Juodojo humoro komedija „Kartą Rytų Europoje“ – šio sezono premjera. Tai pirmas bendras rumunų, moldavų ir lietuvių kūrėjų darbas. „Labai juokinga ir įtraukianti komedija“, – rašo vienas svarbiausių tarptautinių kino leidinių „The Hollywood Reporter“.

Filmo anonsą žiūrėkite čia: https://goo.gl/W9Cekn

Savaitgalį pasitiksime su šiek tiek pikantikos, tačiau ne mažiau nuotaikingai! Legendinis kino filmas  „Kabaretas“ su Laiza Mineli priešakyje džiugins klasikos gerbėjus. 

Filmo veiksmas vyksta 1931 m. Berlyne, nacių veržimosi į valdžią išvakarėse. Visuotinės suirutės fone užsimezga netradicinė meilės istorija. Kabareto dainininkė Sali įsimyli biseksualų jaunuolį Brajeną. Juos abu suvilioja turtuolis Maksas. Sali pastoja, Brajenas pasisiūlo ją vesti. Visų herojų likimai susipina „Kit-Kat“ naktiniame klube, savotiškoje oazėje, kurioje kunkuliuoja visai kitoks gyvenimas nei gatvėje. Tačiau visuotinis chaosas neišvengiamai paliečia kabareto gyvenimą, sujaukia ir herojų likimus.

Beveik prieš penkiasdešimt metų pasirodęs miuziklas yra pelnęs net 8-ias „Oskarų“ statulėles.

Bilietus į kino seansus galite įsigyti www.tiketa.lt

Bilietais rekomenduojama pasirūpinti iš anksto, nes įprastai kino seanso dieną bilietų nebebūna.


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*