Rss Facebook
2017
Lapkritis
20
Naujienos
2017 Lapkritis
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

„Romuvos“ lauko kino uždarymo filme – kova už laivę ir svajones 0

www.kamane.lt, 2017-09-04
Kadras iš filmo „Irano reivas“

Du mėnesius rodomi „Romuvos“ lauko kino seansai prie Kauno pilies ir „Romuvos“ lauko salėje baigiasi. Paskutinysis kino seansas nemokamas – prie Kauno pilies rugsėjo 7 d. žiūrovai matys filmą „Irano reivas“. Filmą pristato žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“.

Penkioliktasis ilgametražis filmas „Romuvos“ lauko kine „Irano reivas” („Raving Iran“) laikomas populiariausiu 2016-ųjų metų festivalio „Nepatogus kinas“ filmu. Kino juostos herojai – Anoosh ir Arash. Vaikinai yra Teherano (Irano sostinės) pogrindinės „techno“ muzikos scenos pionieriai. Jie nesėkmingai bando pardavinėti savo įrašus, tačiau net atsispausdinti albumo viršelį be valdžios leidimo yra nelegalu. Pavargę slapstytis nuo policijos ir savo stagnuojančios karjeros, jie organizuoja paskutinės minutės vakarėlį dykumoje. Kuomet Anoosh sulaiko policija, vilties, atrodo, nebelieka. Tačiau reikalus pakeičia vienas telefono skambutis – vyrukų kuriama muzika patiko vieno didžiausių „techno“ muzikos festivalių pasaulyje organizatoriams. Vaikinai kviečiami atvykti į Šveicariją. Didžiausiame Šveicarijos mieste Ciuriche jie pasijaučia kaip svajonėje – interviu radijo stotims ir žurnalams, milijonai reiverių ir kiti didžėjai nubloškia juos į kitokį pasaulį. Gyvenimu besimėgaujantys vaikinai priversti apsispręsti – likti čia ar grįžti namo į Teheraną, kur vakarietiška stiliaus muzika yra draudžiama.

Filmo režisierė Susanne Regina Meures ir „Irano reivas“ Ciuricho ir Kicbiuhelio filmų festivalyje laimėjo apdovanojimus už geriausią dokumentinę kino juostą.

Organizatoriai primena, kad paskutiniai kino seansai šią savaitę taip pat vyks „Romuvos“ lauko salėje. Antradienį, rugsėjo 5 d., žiūrovai matys filmą „Mokytoja“, o trečiadienį, rugsėjo 6 d., – praėjusią savaitę įvykusią smagią premjerą – „Kartą Rytų Europoje“. 

Bilietus į kino seansus galite įsigyti www.tiketa.lt 

Bilietais rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, nes įprastai kino seanso dieną bilietų nebebūna.

 


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*