Rss Facebook
2017
Gruodis
18
Naujienos
2017 Gruodis
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mylimiausi sezono filmai – kino centro „Romuva“ „Kino piknike“ 0

www.kamane.lt, 2017-06-18
Kauno kino centro „Romuva“ komanda. Org. nuotr.

Birželio 19–22 d. Kauno kino centras „Romuva“ kviečia  į sezono uždarymo šventę laikinojoje kino salėje (Kęstučio g. 62), kurioje žiūrovai galės mėgautis filmais ne tik iš įprastų kino salės kėdžių, bet ir įsitaisę ant tikros pievutės, kino salės viduje.

„Ar pastebėjote juodas užuolaidas kino salėje? Pats laikas jas atidengti ir sukurti vasarišką nuotaiką, tikrą pikniką – tikroje kino salėje“, – šypsosi „Romuvos“ kino programų koordinatorė Judita Ragauskaitė.

Šiais metais kino centro komanda atrinko devynis mylimiausius sezono filmus, tarp kurių – P. Almodovaro „Chuljeta“, Jimo Jarmusho „Patersonas“, „Kino pavasario“ favoritas „Tobuli melagiai“ ir kiti filmai, kuriuos būtina pamatyti. Kiekvienas galės atrasti, ką pažiūrėti, pasirinkimas įvairus – nuo komedijų, festivaliuose įvertintų filmų ir naujausių, mylimų režisierių darbų. Tai puiki proga pamatyti galbūt girdėtus ir nepamatytus filmus ar tiesiog pasitikėti kino teatro komanda ir pažiūrėti tai, ko niekada neplanavote pamatyti ir kartu smagiai praleisti laiką. Visi programos filmai unikalūs ir verti jūsų dėmesio.

Prieš seansą gerą nuotaiką kurs muzika – Inga tai garantuoja. „Kino pikniko” draugai „Maisto dėžutė“ pasirūpins skanėstais bei dovanomis. Perkantys bilietus į 5 skirtingus seansus ar daugiau, dovanų gaus užkandžių dėžutę, specialiai pagamintą „Kino pikniko" žiūrovui.

Plačiau apie „Kino pikniko“ filmus

Pirmasis filmas, kurį jums rekomenduoja Gintarė – ispanų režisieriaus Pedro Almodovaro „Chuljeta‘‘. Kino kritikai teigia, kad šis filmas yra „almodovariškiausias“ autoriaus kūrinys. Nenuostabu, kadangi „Chuljeta“ pasižymi ryškiomis spalvomis, ekstravagantiškomis detalėmis, jausmingu garso takeliu ir dramatiškomis scenomis. Filmas sukurtas pagal tris Nobelio premijos laureatės Alice Munro istorijas. Na, o filmo siužetas leis trumpam pasižvalgyti po kartais labai sudėtingą, bet ryškų vidinį moterų pasaulį.

Antrasis filmas, kurį rekomenduoja Monika – Jimo Jarmuscho „Patersonas“. Pats režisierius yra pasakęs: „Gyvenimo grožis atsiskleidžia mažose detalėse, o ne dideliuose įvykiuose.“ Šis filmas nėra sėkmės istorija, bet pasakojimas apie sėkmingą gyvenimą.  Apie sugebėjimą būti čia ir dabar, stebėti ir pastebėti, klausyti ir įsiklausyti, sustoti ir pasigrožėti. Negali praleisti šio filmo, jei ir tau atrodo, kad tavo kasdienybė – tai tik rutiniškai einančios dienos, be jokių reikšmingų įvykių. Šis filmas tau primins, kad kasdienybė nebūtinai turi būti banali ir kiekvienoje dienoje yra kažkas reikšmingo.

Trečiasis filmas – komedija. Daumantas rekomenduoja Aki Kaurismaki „Kita vilties pusė‘‘. Nors filmas yra apie gana rimtą ir aktualią socialinę temą – pabėgelių krizę, tačiau istorija yra pasakojama komiškų situacijų pagalba. Ir čia puikiai tinka, visiems žinomas posakis „Juokas pro ašaras‘‘. Nors filmas ir priskiriamas komedijos žanrui, tačiau perduoda rimtą žinutę – „Visi žmonės yra vienodi, nesvarbu kokia kalba jie kalba.“ Jeigu ir jūs nemėgstate žiūrėti dramatiškų filmų, o į rimtas problemas žiūrite pro humoro prizmę, šis filmas jums! Beje, filme yra paminimas ir Lietuvos vardas, o kodėl jis minimas, galėsite sužinoti „Kino pikniko‘‘ metu.

Kino komanda jums pasiūlys ir ne vieną kino festivaliuose įvertintą filmą. Pirmasis, toks, Gretos rekomenduojamas „Tobuli melagiai“. Dar viena komedija, kuri privers jus ne vieną kartą juoktis taip, kad net nebegirdėsite, ką šneka veikėjai. Neįtikėtinai taiklus filmas apie mus visus ir mūsų paslaptis. Rekomenduojama visiems, ypač tiems, kurie mano, kad labai gerai pažįstą savo žmoną, vyrą ar geriausią draugą. Kita komedija, kurią jums rekomenduoja Eglė – „Gyveno kartą Uvė“. Pažiūrėti šį filmą privalote vien dėl pagrindinio personažo Uvės, ryškaus ir įsimenančio ilgam. Rekomenduojama visiems, kurie pasiilgo gražios istorijos, parodančios kasdienybės komiškumą.

Visiškai kitoks filmas, Simonos rekomenduojamas „Paskutinė šeima“. „Scope100“ nugalėtojas išsiskiria subtiliomis detalėms ir autentiškai atkurta to laikmečio atmosfera. „Paskutinė šeima“ – tai filmas, kuriame telpa kasdienybė, buities detalės ir dramatiški įvykiai. Kodėl turite pažiūrėti šį filmą? Pirma, filmas yra paremtas tikrais įvykiais bei faktais, antra, filmas unikaliai pateikia šeimos, kartais visiškai nesuderinamos ir kontrastingos, portretą. Dar viena drama, kurią jums siūlo Eimantas, 6 Oskarams nominuotas „Liūtas“. Filmas gali pasirodyti per daug herojiškas ir per daug teatralizuotas ir, jeigu ne filmo pabaigoje pasirodantys užrašai „filmas paremtas tikrais įvykiais‘‘, ko gero, galėtume sakyti, kad tikrame gyvenime taip nebūna. Jeigu pasiilgote filmo su jaudinančiomis scenomis ir gera aktorių vaidyba, susitiksime „Kino piknike‘‘.

Laurynas jums siūlo dar vieną komediją „Naujienos iš Marso planetos“. Filmas – apie racionalų žmogų Filipą Marsą, gyvenantį ne tokiame racionaliame pasaulyje. Pasitelkdamas puikius aktorius ir šiek tiek juodojo humoro, filmas kuria kitokį požiūrį į šeimą. Šis kūrinys – jums, jei norite linksmai ir neįpareigojančiai praleisti vakarą.

Na ir paskutinis, beje, vienintelis programos dokumentinis filmas, kurį rekomenduoja Judita, pristatytas festivalyje „Nepatogus kinas“ – „Irano reivas“. Jeigu norite pamatyti kažką tikrai išskirtinio bei visiškai nešabloniško, šis filmas būtent toks. Visu pirma, stebina viena iš filmo pagrindinių tematikų – technomuzika. Tačiau ji labiau pasitarnauja kaip įrankis, laužantis nusistovėjusius tabu ir lemiantis svarbius pasirinkimus. Ne be reikalo šis filmas yra vienas garsiausiai pasaulyje per pastaruosius metus nuskambėjęs dokumentinis kūrinys.

„Kino pikniko“ programa:

PIRMADIENĮ, birželio 19 d.

18:00 val. „Chuljeta” (Julieta)
Drama, romantinis, Ispanija, 2016 m., 99 min.,
Rež.: Pedro Almodóvar.
Gintarė rekomenduoja!

20:00 val. „Naujienos iš Marso planetos” (Des nouvelles de la planete Mars)
Komedija, Prancūzija, Belgija, 2016 m., 101 min.
Rež.: Dominik Moll
Laurynas rekomenduoja!

ANTRADIENĮ, birželio 20 d.
 
18:00 val. „Liūtas” (Lion)
Drama, Australija, JAV, Jungtinė Karalystė, 2017 m., 118 min.
Rež.: Garth Davis.
Eimantas rekomenduoja!

20:15 val. „Gyveno kartą Uvė” (En man som heter Ove)
Komedija, drama, Švedija, 2015 m., 116 min.
Rež.: Hannes Holm
Eglutė rekomenduoja!

TREČIADIENĮ, birželio 21 d.

18:00 val. „Kita vilties pusė” (Toivon tuolla puolen)
Komedija, drama, Suomija, Vokietija, 2017 m., 98 min.
Rež.: Aki Kaurismäki.
Daumantas rekomenduoja!

20:00 val. „Paskutinė šeima” (Ostatnia rodzina)
Biografinis, drama, Lenkija, 2016 m. 124 min.
Rež.: Jan P. Matuszyński.
Simona rekomenduoja!

KETVIRTADIENĮ, birželio 22 d.
 
18:00 val. „Patersonas” (Paterson)
Drama, komedija, JAV, Prancūzija, Vokietija, 2017 m., 118 min.
Rež.: Jim Jarmusch.
Monika rekomenduoja!

20:15 val. KINO PIKNIKAS: „Irano reivas”
Dokumentinis, Šveicarija, 2016 m., 86 min. N-16.
Rež.: Sue Meures.
Judita rekomenduoja!

22:00 val. „Tobuli melagiai” (Perfetti sconosciuti)
Komedija, drama, Italija, 2017 m., 97 min.
Rež.: Paolo Genovese.
Greta rekomenduoja!

Daugiau informacijos: https://goo.gl/GHQu6N


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*