Rss Facebook
2017
Lapkritis
20
Naujienos
2017 Lapkritis
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

„Jim & Sam“, migloko ir „Strings Of Earth Orchestra“ Kauno menininkų namuose 0

www.kamane.lt, 2017-09-07

Kai kultūros įstaigos kviečia į sezono atidarymus, Kauno menininkų namai skelbia „uždarymą“. Prieš pradedant naują sezoną, taip palydimi sugrįžimą į kultūrinį miesto žemėlapį žymintys metai. Dar lapkritį pakabintas ženklas „#menininkai tvarkosi“ žymi ne tik procesą, bet ir realius pokyčius. #menininkai kviečia švęsti juos kartu rugsėjo 9 d. 18 val. su visiškai nauju ir beveik negirdėtu „Strings Of Earth“ orkestru, atsinaujinusia ir visados charizmatiška migloko bei savo pozicijas scenoje jau įtvirtinusiu „Jim and Sam“ duetu iš Los Andželo.

Apie atlikėjus

„Jim & Sam“
 https://goo.gl/6GTsLt

Duetas iš Los Andželo 2016 metų lapkritį paskelbė „The Anywhere Everyday Tour“ ir nuo to laiko kas dieną (taip, kas dieną) rengia koncertus, kur tik sugalvoja. Muzikos klubuose, televizijų šou, mokyklose, festivaliuose, gamyklose, prie jūros ar po atviru dangumi. Per pusę metų jie jau skersai išilgai išnarstė JAV, Švediją, Belgiją, Vokietiją, Jungtinę Karalystę ir Olandiją. Atėjo metas ir Baltijos šalims. Įspūdinga, kokias emocijas jie sukuria naudodami tik akustinę gitarą ir savo balsus.

migloko
 https://goo.gl/q6hsG8

Ant scenos – migloko. Iš kolonėlių – 3D muzikinė kelionė po naktinius džiazo klubus, elektronikos miestus, pas pirmykštes gentis ir bliuzo ugnikalnius. migloko balsas – gilus, tikras ir labai vizualus, todėl jos atliekama muzika skirta ne tik klausyti, bet ir žiūrėti. Neatsiejamas naujos migloko programos aksesuaras – magiškasis boomboxas. Tai, kas gimsta kiekvieno koncerto metu iš vintažinių boomboxo garsų ir šviežių migloko eksperimentų.

„Strings Of Earth Orchestra“
 https://goo.gl/1STkia

Šviežiai susikūrusi grupė siekia ištransliuoti žinutę, kad jiems tiesiog labai gera groti muziką ir ji čia svarbiausia. Kartu jie keliauja per jos dykumas, kalnus, miškus ir vandenynus, neatmesdami nei vieno žanro kaip netinkamo. O jų kūriniai lyg kelionės dienoraščio įrašai – paprasti ir nuoširdūs. Kaip patys sako, tai – muzikinis susivienijimas, dedikuotas muzikai ir draugystei. Kaune kolektyvas koncertuos pirmą kartą.

Šventės dalyvio mokestis – laisva auka į #menininkų iždą.


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*