Rss Facebook
2017
Gruodis
16
Naujienos
2017 Gruodis
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Babtyno-Žemaitkiemio dvare susitiks džiazas, klasika ir afrokubiečių ritmai 0

www.kamane.lt, 2017-08-03
Yilian Cañizares (smuikas, vokalas, Kuba-Šveicarija). Org. nuotr.

Rugpjūčio 6 d. 19 val. Babtyno-Žemaitkiemio dvare skambės Pažaislio muzikos festivalio koncertas „Kai susitinka džiazas, klasika ir afrokubiečių ritmai“. Yilian Cañizares (smuikas, vokalas, Kuba-Šveicarija), Daniel Stawinski (fortepijonas, Vokietija), David Brito (kontrabosas, Venesuela), Cyril Regmey (mušamieji, Šveicarija) ir Inor Sotolongo (perkusija, Kuba) atliks autorines dainas.

Išskirtine dvasia alsuojančioje koncertinėje erdvėje Pažaislio muzikos festivalio dėka į vieną sūkurį susilies gaivalingasis džiazas, amžinoji klasika ir nerimastingi afrokubiečių ritmai. Tarptautinė atlikėjų komanda džiugins klausytojus originaliomis autorinėmis kompozicijomis, kurios tikrai ras atgarsį kiekvieno širdyje.

Kas nors kartą girdėjo šią išskirtinę atlikėjų grupę, vienbalsiai patvirtins, kad jų muzikavimas užburia, sukeldamas persikėlimo į kitokią erdvę jausmą. Pasaulyje reta tokių atlikėjų, kaip ansamblio siela, smuikininkė ir vokalistė Yilian Cañizares: Havanoje gimusi, Šveicarijoje gyvenanti, gerbianti praeitį, nujaučianti ateitį ir kiekvieną kerinčia šypsena apdovanojanti menininkė. Jos charizma, jausmingumas ir nenusakomas lengvumo pojūtis tuo pat metu grojant smuiku ir dainuojant – tikras atradimas kiekvienam muzikos gurmanui.

Pati atlikėja kalba: „Mano muzika atspindi kultūrų persipynimą ir nenusakomus jų lobynų klodus. Tai manasis moto, nes aš esu moteris, kubietė, muzikantė – viso pasaulio pilietė. Mano sąsajos su smuiku nepakartojamos – aistringos ir atsakingos. Jis man – tarsi partneris, netgi meilužis. Mes papildome vienas kitą.“


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*