Rss Facebook
2017
Lapkritis
22
Naujienos
2017 Lapkritis
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Galerija „Meno parkas“ pristatys dvi parodas Vilniuje 0

www.kamane.lt, 2017-08-04

Rugpjūčio 8 d. 17 val. VDA parodų salėse „Titanikas“ (Maironio g. 3, Vilnius) vyks galerijos „Meno parkas“ menininkų parodos „Choras“ atidarymas. Paroda yra vienas iš galerijos dvidešimtmečio minėjimo renginių. 

Dvidešimt aktyvios veiklos su šalies ir užsienio įvairių kartų menininkais, kitomis galerijomis bei institucijomis, taip plečiant ryšių spektrą visame pasaulyje. Šia proga – siekiant paminėti dvidešimties metų taką, kuriuo, ilgesnę ar trumpesnę distanciją, ėjo daugybė – „Meno parkas“ rengia galerijos menininkų parodą „Choras“. „Dainuokim“ kartu.

Galerijos menininkai: Aušra Andziulytė, Robertas Antinis, Elena Balsiukaitė-Brazdžiūnienė, Aušra Vaitkūnienė, Milda Gailiūtė, Jonas Gasiūnas, Patricija Gilytė, "Legal (Art) Lovers": Greta Grendaitė ir Tomas Vosylius, Marija Griniuk, Židrija Janušaitė, Jūratė Jarulytė, Agnė Jonkutė, Česlovas Lukenskas, Eimutis Markūnas, Julija Pociūtė, Povilas Ramanauskas, Rosanda Sorakaitė, Vaida Tamoševičiūtė, Eglė Ulčickaitė, Arūnas Vaitkūnas (1956-2005), Alfonas Vilpišauskas (1945-2015).

Paskutiniai jubiliejaus renginiai – dar viena galerijos menininkų paroda ir galerijos dvidešimtmečio leidinio pristatymas - vyks galerijoje „Meno parkas“ lapkričio mėnesį. 

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“

Paroda veiks iki rugsėjo 3 d.

Taip pat, tuo pat metu, „Titanike“ vyks vienų iš seniausių galerijos „Meno parkas“ partnerių – Vakarų Vokietijos dailininkų sąjungos (WKB) – parodos „akis-į-akį. Tapatybė kaip menas“ atidarymas. 

Parodos kuratoriai: Vera Drebusch (Kelnas), Claudia Rinke (Bochumas), Sepp Hiekisch-Picard (Bochumas)

Parodos dėmesio centre yra konfrontacija su pačiu savimi, menininko statusu, giliomis vietos šaknimis ar individualia biografija. Menininkai tai analizuoja naudodami skirtingas menines išraiškos priemones. Kai kuriuose kūriniuose koncentruojamasi į patį asmenį, kai kurie menininkai kelia dažną tapatybės klausimą. Savirefleksija užima didelę vietą visuose kūriniuose. Kur gyvenime aš stoviu, iš kur aš atsiradau? Kiek mane paveikė mano šeima, mano lytis, mano darbas ir mano socialinė aplinka? Koks yra mano santykis su pasauliu ir kitais žmonėmis? Kas yra individualumas ir kaip tai pasireiškia kasdieniniame gyvenime?

Parodoje pateikiamos 14-os menininkų pozicijos.

Projekte dalyvaujantys Vakarų Vokietijos dailininkų sąjungos nariai bei kviestiniai menininkai: Claus van Bebber, Vera Drebusch, Florian Egermann, Zarah Hassanabadi-Horn, Thomas Klegin, Gertrud Neuhaus, Gaby Peters, Evamaria Schaller, Ulrike Schulze, Johanna Schwarz, Gunhild Söhn, Johanna Steindorf, Nisrek Varhonja, Denise Winter.

Nuo rugsėjo 30 iki gruodžio 3 d. projekto paroda veiks Bochumo muziejuje (Kunstmuseum Bochum).

www.westdeutscher-kuenstlerbund.de


Skaityti komentarus
Rašyti savo komentarą
*
*